NOWOŚCI PROGRAM  MATERIAŁY O CFD DOM W KRAKOWIE www.cfdtrzebinia.sds.pl   

  Zgłoszenia na rekolekcje i sesje ...


Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w spotkaniu organizowanym w Centrum Formacji Duchowej?

W zależności o rodzaju spotkania ważne są inne szczegóły zgłoszenia. Poniżej zamieszczamy wszystkie potrzebne informacje

Zgłoszenia uczestnictwa w sesji trzydniowej
(piątek - niedziela) można nadesłać zgłaszając się ze strony internetowej (formularz zgłoszenia jest umieszczony przy każdej sesji), listownie lub drogą elektroniczną. Adresy znajdują się poniżej.
Potrzebne są wtedy następujące dane:
imię i nazwisko, wiek, wykonywany zawód, adres zamieszkania, adres e-mail lub numer telefonu kontaktowego, zaznaczona sesja, w której osoba chce uczestniczyć.
Do zgłoszenia drogą poczty tradycyjnej proszę dołączyć kopertę ze znaczkiem, byśmy mogli odesłać potwierdzenie przyjęcia na wybraną sesję.

Istnieje mozliwość uczestnictwa na kilka sposobów:
- pełne uczestnictwo: zamieszkanie w naszym Centrum i korzystanie z posiłków
- tylko nocleg: zamieszkanie bez korzystania z posiłków (można przywieźć także własny śpiwór)
- dochodzenie: osoby mieszkające na stałe w Krakowie lub korzystający z gościnności znajomych dochodzą tylko na spotkanie. Opłaty zależą od sposobu uczestnictwa w spotkaniu oraz od pokoju, z którego będziemy korzystać. Jeśli sesje prowadzi osoba spoza Polski koszty dla każdego sposobu są nieco wyższe.

Zgłoszenie na Ćwiczenia Ignacjańskie

Udział w Ćwiczeniach jest możliwy po wcześniejszym przesłaniu na nasz adres wypełnionego Kwestionariusza. Prosimy, by ze względu na osobisty charakter ankiety nie przesyłać jej drogą elektroniczną, ale pocztą tradycyjną. Prosimy również o dołączenie koperty ze znaczkiem dla odesłania odpowiedzi.
W rekolekcjach istnieje tylko jedna możliwość uczestnictwa: z zamieszkaniem i wyżywieniem na miejscu. Ceny zależą od standardu zajmowanego pokoju.

Zgłoszenie na rekolekcje lectio divina

Udział w tych rekolekcjach odbywa się także tylko po wcześniejszym nadesłaniu wypełnionego kwestionariusza. Każdy z uczestników jest przyjmowany indywidualnie. Prosimy, by ze względu na osobisty charakter ankiety nie przesyłać jej drogą elektroniczną, ale pocztą tradycyjną. Prosimy również o dołączenie koperty ze znaczkiem dla odesłania odpowiedzi.

W rekolekcjach istnieje tylko jedna możliwość uczestnictwa: z zamieszkaniem i wyżywieniem na miejscu. Ceny zależą od standardu zajmowanego pokoju.

KONTAKT ZGŁOSZENIE